Ürünlerimiz

Ege Vista olarak, cam balkonlar, özel cam kaplamalar ve cam pencereler gibi yüksek kaliteli cam ürünleri sunuyoruz. Modern tasarımlar ve dayanıklı malzemelerle yaşam alanlarınızı güzelleştirin.
Sizin ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerimizi keşfedin!

Cam Balkon Katlanır Cam Sistemleri

Cam balkon sistemlerinde ulaşılmış en üst düzey cam balkon yalıtımıyla, Türkiye´nin en çok tercih edilen Isıcam´lı kayar katlanır cambalkon sistemi, Tiara Twinmax cam balkon ile siz de Albert Genau kalitesini ve konforunu dört mevsim yaşayın!

Yeni nesil cam sistemi Tiara, ile birlikte balkonunuzu evinizin kullanışlı bir odası haline getirebilirsiniz.
Bu sistem uzun yıllar teknik servise ihtiyaç duymadan kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

“Statü Cambalkon” markası, Albert Genau’nun, ekonomik cam balkon sistemlerinin markasıdır. Kısaca, Statü Tango 08 ile alışık olduğunuz cam balkon sistemini Albert Genau kalitesi ve garantisiyle bir adım öteye taşıyoruz.

Tam Balkon Sistemleri

Cambalkon değil. Dünya´da ilk. Albert Genau icadı. 
Üstelik artık hem inovasyon ödüllü hem de dünyaca ünlü tasarım ödülü sahibi!

Sürme Cambalkon Sistemleri

Isıcam´lı sürme cambalkon SlideMaster, sürme cambalkon sistemlerinin standartlarını yukarı taşıyor. Sürme cambalkon sistemleri yalıtım, konfor ve estetik açıdan incelenerek yenilendi. Balkonlarınızı, kış bahçelerinizi ve restorantlarınızı eşsiz yaşam alanlarına dönüştürüyor.

SlideMaster hem ısıcam´lı hem tek camlı olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Sürme sistemlerindeki yalıtım dezavantajını ortadan kaldırıyor ve köşeleri açık hale getiriyor. 1,5 metre panellere ve kendi özel kilit sistemine imkan veren ve Albert Genau patentli taşıyıcı tekerleri sayesinde konforlu hareketi ile diğer ürünlerden ayrılıyor.

SliderNext ile sürme cambalkon sistemlerinde yeni bir devir başlıyor.

Küpeşte Korkuluk Sistemleri

Isıcam’lı Küpeşte Korkuluk Sistemi

Balumax Küpeşte Korkuluk Sistemi, Türkiye’de tasarlanmış ilk ve tek cambalkon sistemlerine entegre ısıcam’lı küpeşte sistemidir. Isıcam´lı küpeşte sistemi, camlı küpeşte sistemlerinin şıklığını, yalıtımla buluşturmak için tasarlandı.

Cam Korkuluk Sisteminin DNA´sı Albert Genau Ar-Ge ekibi ile yeniden yorumlandı. Yeni Nesil Cam Korkuluk Sistemi “Linera” ile tanışın, ihtiyacınız olan her şey için mükemmel çözümler sunar.

Kalite, güvenlik, dayanıklılık, estetik, işlevsellik, fizibilite ve yaratıcılık Linera´nın genetik kodlarıdı

Bir merdiven, teras, balkon veya stadyum… Uygulama alanınızı seçin. Linera tüm teknik ve güvenlik gereksinimlerini karşılar.

Balumax Küpeşte Korkuluk Sistemi, Türkiye’de tasarlanmış ilk ve tek cambalkon sistemlerine entegre Isıcam’lı küpeşte sistemidir. Isıcam´lı entegre küpeşte sistemi, camlı küpeşte sistemlerinin şıklığını, yalıtımla buluşturmak için tasarlanmıştır.

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçesi sistemlerinde ulaşılmış en üst düzey yalıtımı ile Albert Genau kış bahçeleri, size konfor ve keyfi bir arada sunar. Kış bahçesinin etrafını, patentli ve kış bahçesi ile %100 uyumlu cambalkon sistemleri ile kapatırız. İster, temizlenebilir giyotin cam sistemi, tambalkon, ister sürme, ister katlanır cambalkon. Hepsini tek yerden alırsınız. Yetkili uzman bayilerimiz ölçüden, montaja kadar size üst düzey bir deneyim yaşatır.

PVC Pencere Sistemleri

Çelik Kapı Sistemleri

İhtiyacınızı Karşılamak İçin Hazırız, Hemen İletişime Geçin!